close
تبلیغات در اینترنت
جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر
loading...

تبادل لینک

اینترنت گسترشی نامحدود دارد و در این بین بیش از ۵ میلیارد صفحه از سایت های مختلف با لینک های متفاوت وجود دارد. همه ی این لینک ها امن نیستند و ممکن است بعد از کلیک روی لینک، ویروس، تروجان و یا دزدی اطلاعات نصیب شما گردد. علاوه بر اینها ویروس هایی موسوم به تله موش های اینترنتی وجود دارند که با کلیک بر روی آنها کامپیوتر شما به اسپم ها آلوده می شود.تنها راه جلوگیری از آلوده شدن مرورگرتان به ویروس و تروجان ها، این است که روی لینک های آلوده کلیک نکنید. اما تشخیص اینکه در این دنیای نامحدود روی کدام لینک…

تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان فال روزانه وآدرس http://dailyomen.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد. فال روزانه 

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد

جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

تبادل لینک بازدید : 49 یکشنبه 16 اسفند 1394 نظرات()
اینترنت گسترشی نامحدود دارد و در این بین بیش از ۵ میلیارد صفحه از سایت های مختلف با لینک های متفاوت وجود دارد. همه ی این لینک ها امن نیستند و ممکن است بعد از کلیک روی لینک، ویروس، تروجان و یا دزدی اطلاعات نصیب شما گردد. علاوه بر اینها ویروس هایی موسوم به تله موش های اینترنتی وجود دارند که با کلیک بر روی آنها کامپیوتر شما به اسپم ها آلوده می شود.
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

تنها راه جلوگیری از آلوده شدن مرورگرتان به ویروس و تروجان ها، این است که روی لینک های آلوده کلیک نکنید. اما تشخیص اینکه در این دنیای نامحدود روی کدام لینک ها می شود کلیک کرد و روی کدام ها نه کار بسیار سختی است. در اینجاست که جستجوگرهای لینک های اختصاصی در مرورگرها به کمک شما می آیند.

این آنتی ویروس ها که به صورت افزونه بر روی مرورگر شما نصب می شوند لینک ها را قبل از باز شدن اسکن می کنند تا لینک آلوده ای نصیب شما نشده باشد.

در اینجا آنتی ویروس های مورد نیاز برای مرورگر های کروم، فایرفاکس، و سافاری را به شما معرفی می کنیم. بعد از نصب این افزونه ها نام آنها به منوی راست کلیک اضافه می شود.

Dr.Web - Chrome Firefox Safari
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

اولین آنتی ویروسی که می خواهیم به شما معرفی کنیم Dr.Web نام دارد که بر روی مرورگر های کروم، فایرفاکس، و سافاری قابل نصب است. این آنتی ویروس بعد از نضب به گزینه های منوی راست کلیک شما اضافه گشته و کافیست قبل از باز کردن لینک، گزینه "Check with Dr.Web” را انتخاب کنید تا نتیجه در قالب یک صفحه پاپ آپ برای شما ظاهر شود.

 البته طراحی این پنجره می توانست خیلی بهتر از اینها باشد. هنگامی که این صفحه را مشاهده می کنیم این حس به ما دست می دهد که انگار این لینک از سیاه چال های ویندوز ایکس پس فرار کرده و به دست ما رسیده است.
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

افزونه قدرتمند دکتر وب دارای یک لوو در کنار آدرس بار هم هست تا محتوای صفحه ای که در آن هستید تا بررسی کند و اگر مشکلی داشت به شما اطلاع دهد.


ipty.de/av - Chrome

برنامه ی بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم یک برنامه ی بی نام است. البته این آنتی ویروس یک آدرس اینترنتی را به عنوان اسم یدک می کشد؛ ما هم نمی دانیم این چه جور استراتژی بازاریابی است! همیشه می دانید کجا باید آن را پیدا کنید اما اسمش را نمی دانید.
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

ipty.de/av یک برنامه افزودنی به مرورگر کروم است که آدرس و فایل های شما را در مرورگر چک می کند. این آنتی ویروس لینک ها را از طریق ۱۶۵ منبع مختلف از جمله جستجوی امن API گوگل و دیگر موتور های ضد ویروس چک می کند. اطلاعات شما نیز از طریق پروتوکل SSL ارسال می شود.
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگرSecure Browsing - Chrome
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

مرورگر امن افزونه ای است که به مرورگر کروم اضافه گشته و در منوی راست کلیک آن ظاهر می شود. این ویژگی مرورگر امن، کار شما را در بررسی یک لینک یا فایل به صورت آنلاین بسیار آسان کند. با راست کلیک کردن روی لینک و یا فایل مورد نظرتان و انتخال گزینه ی بررسی لینک از منوی سمت راست، یک صفحه ی جدید برای شما باز می شود و نتایج را اعلام خواهد کرد. مرورگر امن از ۶۰ منبع آنلاین کمک می گیرد.

افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

این سرویس های امنیتی شامل VirusTotal, Avira, BitDefender, Comodo Site Inspector, و غیره می شوند.


Safe Preview - Chrome ،Firefox


Safe Preview افزونه ای است که برای هر دو مرورگر کروم و فایرفاکس در دسترس است و در منوی راست کلیک آنها ظاهر می شود. هنگامی که این افزونه را نصب کنید سه گزینه برای شما در منوی راست کلیک ظاهر می شود. این گزینه ها را در تصاویر مشاهده می کنید.
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

گزینه ی «آیا امن است؟» لینک ها را در تنها ۷ موتور جستجو ضد ویروس بررسی می کند که البته در مقایسه با افزونه های دیگر که در بیش از ۱۰۰ موتور جستجو بررسی می کردند کمی ضعیف است. با این حال اگر هنوز به لینک اعتماد ندارید می توانید سراغ گزینه ی دوم بروید.
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

گزینه ی بعدی لینک را در موتور جستجو گوگل باز خواهد کرد و اینکار تنها با بردن نشانگر ماوس روی لینک است.


Virus Total - Chrome، Firefox، Internet Explorer
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

ویروس توتال را می توانیم پدر آنتی ویروس ها در چک کردن لینک و فایل ها بدانیم. ویروس توتال در منوی راست کلیک ظاهر می شود و لینک ها، فایل ها، هشتگ ها، و آدرس های آی پی (با استفاده از آیکون در بالای صفحه) را چک می کند. این آنتی ویروس از ۶۶ خدمات دهنده ی آنلاین ضد ویروس استفاده می کند و در آخر هم یک گزارش بر روی وب سایت خود برای شما نمایش می دهد.
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

ویروس توتال برای مرورگر های کروم، فایرفاکس، و حتی برای اینترنت اکسپلورر هم در دسترس است. حتی اگر مایکروسافت هم این مرورگر را کنار گذاشته باشد هنوز بسیاری از کاربران از این مرورگر استفاده می کند. همانطور که می دانیم بعضی ها هنوز هم از ویندوز ایکس پی استفاده می کنند!


Scan URL With - Firefox
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

این افزونه مخصوص مرورگر فایرفاکس است و بعد از نصب آن به منوی سمت راست مرورگر اضافه می شود. بعد از نصب مشاهده می کنید که ۵ گزینه در منوی راست کلیک حضور دارند که البته اسکن فایل در میان آنها نیست. در نهایت هم یک گزارش در سایت آنتی ویروس برای شما نمایش داده می شود.
افزونه هایی که از ویروسی شدن مرورگرتان جلوگیری می کند!

ما به طور تصادفی به سراغ گزینه ی نورتون رفتیم و مشاهده کردیم که سایت مورد نظرمان ایمن است. این آنتی ویروس هم مثل ویروس توتال یک لینک به شما می دهد که می توانید آن را برای دیگران هم ارسال کنید.


Security Plus - Safari
افزونه هایی برای جلوگیری از ویروسی شدن مرورگر

و در پایان و فقط برای اینکه همه را راضی کرده باشیم، به سراغ افزونه ای می رویم که فقط مرورگر سافاری را بررسی می کند. کابران زیادی از مرورگر سافاری استفاده نمی کنند اما ما برای آن دسته از کاربران که از این مرورگر استفاده می کنند این افزونه را معرفی می کنیم تا ناراحت نشوند.
Security Plus توسط آنتی ویروس ویروس توتال حمایت می شود و طرز کار آن نیز مانند دیگر آنتی ویروس ها این است که به منوی سمت راست اضافه شده و لینک ها را چک می کند.

منبع: برترین ها از برسام
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
تبادل لینک ، فال روزانه
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 43
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 30
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 63
 • بازدید ماه : 131
 • بازدید سال : 1,346
 • بازدید کلی : 8,017
 • کدهای اختصاصی
  فال روزانه